Нарешті! Вчені розкрили таємницю жахливого озера Скелетів

0
225

Вчені розкрили таємницю моторошного озера Скелетів, що знаходиться на висоті 5 тисяч метрів в Гімалаях.

«Озеро отримало свою назву через те, що його береги всіяні людськими кістками»

Про існування дивної водойми відомо лише з 1942 року. Під час Другої світової війни його знайшов місцевий житель, що працював наглядачем заповідника.

Довший час вважалось. що скелети належать японським військовим, що намагались перейти Гімалаї.

Саме в цих краях колись зникла без вісті значна кількість солдат, проте радіовуглецевий аналіз скелетів спростував цю теорію.

Виявилось, що скелети належать місцевим мешканцям, що проживали там у VII-VIII століттях.

Експертиза показала, що люди померли через сильний град, що неочікувано знищив помешкання та смертельно травмував все поселення.

Вчені розкрили таємницю моторошного озера Скелетів, що знаходиться на висоті 5 тисяч метрів в Гімалаях. "Озеро отримало свою назву через те, що його береги всіяні людськими кістками", - повідомляє сайт Ukr.media. Про існування дивної водойми відомо лише з 1942 року. Під час Другої світової війни його знайшов місцевий житель, що працював наглядачем заповідника. Довший час вважалось. що скелети належать японським військовим, що намагались перейти Гімалаї. Саме в цих краях колись зникла без вісті значна кількість солдат, проте радіовуглецевий аналіз скелетів спростував цю теорію. Виявилось, що скелети належать місцевим мешканцям, що проживали там у VII-VIII століттях. Експертиза показала, що люди померли через сильний град, що неочікувано знищив помешкання та смертельно травмував все поселення. Вчені розкрили таємницю моторошного озера Скелетів, що знаходиться на висоті 5 тисяч метрів в Гімалаях. "Озеро отримало свою назву через те, що його береги всіяні людськими кістками", - повідомляє сайт Ukr.media. Про існування дивної водойми відомо лише з 1942 року. Під час Другої світової війни його знайшов місцевий житель, що працював наглядачем заповідника. Довший час вважалось. що скелети належать японським військовим, що намагались перейти Гімалаї. Саме в цих краях колись зникла без вісті значна кількість солдат, проте радіовуглецевий аналіз скелетів спростував цю теорію. Виявилось, що скелети належать місцевим мешканцям, що проживали там у VII-VIII століттях. Експертиза показала, що люди померли через сильний град, що неочікувано знищив помешкання та смертельно травмував все поселення. Вчені розкрили таємницю моторошного озера Скелетів, що знаходиться на висоті 5 тисяч метрів в Гімалаях. "Озеро отримало свою назву через те, що його береги всіяні людськими кістками", - повідомляє сайт Ukr.media. Про існування дивної водойми відомо лише з 1942 року. Під час Другої світової війни його знайшов місцевий житель, що працював наглядачем заповідника. Довший час вважалось. що скелети належать японським військовим, що намагались перейти Гімалаї. Саме в цих краях колись зникла без вісті значна кількість солдат, проте радіовуглецевий аналіз скелетів спростував цю теорію. Виявилось, що скелети належать місцевим мешканцям, що проживали там у VII-VIII століттях. Експертиза показала, що люди померли через сильний град, що неочікувано знищив помешкання та смертельно травмував все поселення.

Комментарии: