Знаючи ці легкі правила, ви зможете робити професійні фотографії

Професійні фотографії — легко!

Отже, навчитися фотографувати не важко, якщо володієш певними якостями характеру і маєш велике бажання. В процесі навчання (а цей процес триває постійно), важливо не зупинятись на досягнутому, не зважаючи на те, що періодами доведеться шукати бажання і натхнення.

Щоб стати хорошим фотографом потрібно бути хоч трохи психологом — не за освітою, а за натурою (базової психології можна легко навчитися). Фотограф мусить бачити людину, відчувати що може спричинити дискомфорт для моделі, як зробити так, щоб модель якомога швидше відчула, що поряд стоїть не чужа людина, а друг, який хоче показати весь позитив і справжність особи.

Якщо є бажання то наступним кроком буде придбання фотоапарата ( в деяких випадках спочатку може бути фотошоп – бо іноді треба розібратись в ньому), а далі купляти вже фотоапарат. Після цього йде — вивчення теоретичної частини, функцій камери а також практичні заняття — чим більше знімаєш, тим швидше приходить майстерність.

Всі тренування починаються з друзів. Кличеш когось гуляти і фоткаєш. У нього\неї нова ава і тобі практика)

Класні і дійсно якісні ефекти досягаються не фоторедакторами, а світлом, різними скляними предметами, які встановлюються між об’єктом зйомки і об’єктивом. Іноді треба (можна) використовувати елементи з люстр (або інших предметів), ними можна досягти цікавих результатів.

Що до освіти, то у кого є бажання, той і без грошей можна отримати хорошу неофіційну освіту.

І на останок, порада від нас — знайди справу, яка тобі подобається, подумай чи ти готовий нею займатися і вперед!

Комментарии: